BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”
1 950€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

KULLAT BINJAKE

Ambient tregtar/zyre me qira, me siperfaqe 128.8 m2 neto, kati dyte teknik, i cili eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare dhe biznesi. 

Zyra me qira eshte me rifinitura shume cilesore, fasade xhami, sistem ngrohje-ftohje individual, dalje emergjence. Pamje shume e bukur, orientimi nga jugperendimi. Zyra perbehet nga nje ambjent open space, nje ambjent i vecante per zyra dhe banjo e vecante.

Zyra ka vendodhje elitare me vizibilitet shume te larte, ne Bulevardin kryesor te Tiranes qe lidh dy sheshet kryesore, Sheshin “Skenderbej” dhe Sheshin “Nene Tereza”. Ndodhet afer institucioneve kryesore shteterore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Zyrat jane gati per pune, nuk ka nevoje per punime shtese.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
129m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.