BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE
1 800€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'DESHMORET E KOMBIT', KULLAT BINJAKE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet zyra eshte zona me elitare e Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada dhe buze bulevardin kryesor.

Zyrat ndodhen ne nje qender eskluzive biznesi, ku ndodhen selite kryesore te disa bankave te nivelit te dyte, firmave tregtare dhe zyrave avokatore nga me te njohurat. Ka sistem sigurie me kamera dhe roje private 24 ore, portier, gjenerator, ashensore dhe administrim shume te mire.

Zyra me qira, me siperfaqe 118 m2, ne katin e shtate. Pamje shume e bukur nga bulevardi, orientim nga juglindja. Perbehet nga tre ambjente per zyra te vecanta, salle mbledhjesh, recepsion, dy banja dhe korrridor. Zyra jepet e mobiluar komplet me pajisje shume cilesore. Ka te instaluar sistem kondicionimi per ftohje dhe ngrohje, dritaret jane cilesore dhe jane te pajisura me grila.  Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura cilesore shtese. 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
118m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.