BULEVARDI ZOGU I PARE
700€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI ZOGU I PARE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambjent për zyra me qira, i cili ka një vendodhje shumë të mirë vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës, tek ish stacioni i Trenit afër me maternitetin e vjetër. Ambjenti ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, një ndër zonat e preferuara të Tiranës. Zona është e njohur dhe e kërkuar për zyra pasi ka akses direkt me qendrën, me unazen e vogël etj.

Ambjenti për zyra për qira ndodhet në një ndërtesë të re me ashensor me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë.

Ambjenti me qira me sipërfaqe 155 m2, pozicionohet në katin e 10-të dhe organizohet në disa ambjente: pesë dhoma, guzhine, dy tualete njëri prej të cileve ndodhet brenda njerës prej dhomave. Çdo ambjent ka kondicioner dhe grila.

I përshtatshëm për zyra, call center etj.

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
155m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
10
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.