BULEVARDI "ZOGU I PARE"
500€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI
>
Përshkrimi i pronës: 

200 M NGA QENDRA E TIRANES

Ambient për zyra me qira, i cili ka një vendodhje shumë të mire fare pranë qendrës së Tiranës dhe afer me ish stacionin e Trenit. Ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, një ndër zonat e preferuara të Tiranës.

Zona është e njohur dhe e kërkuar për zyra pasi ka akses direkt me qendrën, me unazen e vogël etj.

Ambienti për qira ndodhet në një ndërtesë me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë.

Ambienti me qira me sipërfaqe 116 m2, pozicionohet në katin e parë teknik me orientimin jug-perëndim. Organizohet nga 3 ambiente zyrash, depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Është e sapo rinovuar me punime shumë të mira, i shtruar me parket, dritaret dopio xham dhe i pajisur me ajer të kondicionuar. I përshtatshëm për zyra, call center, klinikë, qender estetike etj.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
116m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.