BULEVARDI “ZOGU I PARË”
ÇMIMI: 
400€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA MINISTRISË SË DREJTËSISË

Fare pranë sheshit “Skënderbej” dhe me pamje të bukur jepet apartament zyre me qira. Një ndër zonat më të kërkuara dhe më elitare të kryeqytetit. Vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me akset kryesore të kryeqytetit, Bulevardin Qendror, Bulevardin Dëshmorët e Kombit etj. si dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet kryesore shtetërore, arsimore dhe kulturore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina ku ndodhet zyra është nje godine e vogel 5 katshe me ashensor dhe me shkalle te ndricuara.

Zyre me qira me siperfaqe 40 m2, në katin perdhe. Organizohet nga 2 ambiente dhe tualeti. Zona eshte mjaft e kerkuar per zhvillim aktiviteti zyrtar etj.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
400€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
40m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.