BUZE RRUGES SE “KAVAJES”
ÇMIMI: 
500€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BUZE RRUGES SE “KAVAJES” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

PERBALLE KISHES KATOLIKE

Jepet zyre me qira, e cila ndodhet në një nga zonat më të preferuara te Tiranes, vetem 500 m nga qendra, buze rruges se “Kavajes” dhe afër disa institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare etj.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Zyrë me qira, me siperfaqe te bollshme prej 100 m2, ndodhet në katin e dyte te nje godine ekzistuese. Eshte i organizuar nga 3 ambiente, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Zyra ofron nje mundesi reklamimi nga ana e rruges kryesore.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
2
PRONA: 
Ekzistuese
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.