KOMPLEKSI "NOBIS" RRUGA “SAMI FRASHERI”
ÇMIMI: 
5 500€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet ambienti për qira është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë pranë gjelberimit, ajrit të paster edhe qetesisë së Parkut kombetar te Tiranes dhe Liqenit Artificial si dhe shumë afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Zona ofron lehtësi komunikimi me disa nga akset kryesore të qytetit dhe ka shume lehtesira për zhvillim biznesi. 

Ambienti po rikonstruktohet, do të ofrojë punime shumë cilësore, energji 3 fazore, ujë 24 orë dhe gjithcka cfarë nevojitet për zhvillimin e një biznesi të caktuar.

Ambient biznesi me qira me sipërfaqe të bollshme ndertimi 450 m2 + 450 m2 oborr, pozicionet në katin përdhe. Ka disa ambiente zyrash, ambient open space, ambient kuzhine, 2 tualete. Sipërfaqja e bollshme e oborrit është mjaft i përshtatshëm dhe për parkim të disa makinave.

I përshtatshem për zyra, market, sherbime të ndryshme etj.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
5 500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
450m 2
BANJO TOTAL: 
2
OBORR: 
450m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.