MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT
550€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: MBRAPA RADIOTELEVIZIONIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

 RRUGA "THEMISTOKLI GERMANJI"

Zyra me qira, e pershtateshme per aktivitete te ndryshme, me siperfaqe 120 m2, ne katin e trete, ofron tre ambjente per zyra, korridor I madh, dy tualete dhe nje ballkon te madh. Ambjenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira, me ajer te kondicionuar dhe dritare cilesore, grila etj. Eshte e pamobiluar.

Zyra gjendet ne nje vendodhje shume te mire, afer me Radiotelevizionin Shqiptar dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Zona ofron super markete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopeshte, klinika mjeksore, etj.

Pallati ku gjendet apartamenti eshte pallat i ri, me shkallë te bollshme dhe dy ashensoredhe administrim shume te mire.

Cmimi eshte bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.