NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT"
350€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA PARISIT" Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambjenti biznesi per qira, ndodhet ne nje zone shume te mire, prane shume instituconeve shterore, shkollore, arsimore e shoqerore. Ne nje zone tregtare dhe 50 m afer njeres nga rruget kryesore te kryeqytetit.

Pamje e bukur me gjelberim.  Orientimi nga perendimi, kjo jep mundesine qe ambjenti te kete shume drite natyrale. Ambjenti eshte i rrethuar nga shume gjelberim e peme nga te gjitha anet.

Ambjent me qira i pershtatshem per zyra, klinike dhe biznese te tjera, me siperfaqe 50 m2 neto, ne katin e pare mbi dyqane. Perbehet nga nje salle e madhe open space, ballkon, korridor dhe banjo. Ambjenti eshte i pamobiluar, ka te instaluar sistemin e ngrohjes dhe te ftohjes.  Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura cilesore ekstra, izolim akustik dhe termik, ashensor, dritaret jane me dopio xham.

Mundesi parkimi ne katin -1 me pagese ekstra.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
50m 2
BANJO TOTAL: 
1
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.