NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES”
ÇMIMI: 
6 500€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË FILLIM TË RRUGES SË “KAVAJES” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet zyre me qira, e cila ndodhet në një nga zonat më të preferuara te Tiranes, vetem 500 m nga qendra, buze rruges se “Kavajes” dhe afër disa institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare etj.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Ambjent per zyra me qira me siperfaqe 530 m2, kati i katert. Eshte i ndare ne kater ambiente por mund te ndahet sipas deshires dhe 6 tualete.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
6 500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
530m 2
BANJO TOTAL: 
6
DHOMA: 
4
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
4
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.