NE QENDER
350€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

NE FILLIM TE RRUGES 'QEMAL STAFA'

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore e kulturore dhe me Sheshin 'Skenderbej'

Zyre me qira , e pamobiluar, me siperfaqe 65 m2, ne katin e nente. Ndodhet ne nje pallat ekzistues, me ashensor. Perbehet nga tre ambjente, korridor dhe banjo. Ka te instaluar ajer te kondicionuar  per ftohje dhe ngrohje. Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura cilesore. 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
65m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
9
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
Ekzistuese
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.