NE QENDER, GALERIA 17-NENTORI
450€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER
>
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA HOTEL 'TIRANA INTERNATIONAL’, 100m NGA SHESHI 'SKENDERBEJ’

Zyra me qira, me siperfaqe 120 m2, ne katin e shtate. Perbehet nga tre ambjente per zyra, dy banja dhe ballkon. Rifiniturat jane te reja dhe shume cilesore. Pamje shume e bukur e qendres se Tiranes, orientimi i gjithe ambjentit eshte me orientim nga jugu dhe si rrjedhije ka shume drite natyrale. Ambjenti eshte pjeserisht i mobiluar, ka ambjent gatimi te vogel, ajer te kondicionuar ne cdo dhome si dhe grila e perde.

Ambjenti ndodhet ne nje pallat cilesor, qe ben pjese ne nje kompleks ndertesash, me administrim te mire, dy ashensore si dhe sistem sigurie me kamera. Tre katet e para te kompleksit sherbejne si qender tregtare. Mundesi parkimi ne katet e poshtme te nderteses me cmim 50 Euro/muaj

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare dhe me qendrore te Tiranes, afer me te gjitha institucionet kryesore shteterore, disa universitete dhe shkolla private dhe me shume afere me sheshin kryesor te Tiranes, Sheshin 'Skenderbej’.

Cmimi eshte bruto.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
7
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.