NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES
ÇMIMI: 
400€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 1+1 me qira i pershtatshem per zyre, ndodhet në një nga zonat më të preferuara te Tiranes, fare prane qendres dhe afër disa institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare etj.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, qendra tregtare, shkolla, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, sheshe të gjelbëruara, shërbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet në një pallat me ashensor dhe administrim shumë të mirë.

Zyrë per qira, me siperfaqe 65 m2, kati i 7-të. Organizohet nga 2 ambiente, tualeti dhe ballkoni.

Ne te njejtin kat ndodhet dhe nje apartament tjeter 1+1 qe mund te jepen bashke me qira per zyra.

Cmimi: 400 Euro / muaj secila

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
400€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
65m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
7
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.