NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES
ÇMIMI: 
800€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE RESTORANT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER, PRANE RRUGES SE KAVAJES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepen 2 apartamente 1+1 me qira te pershtatshme per zyre, te cilat ndodhen në një nga zonat më të preferuara te Tiranes, fare prane qendres dhe afër disa institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare etj.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, qendra tregtare, shkolla, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, sheshe të gjelbëruara, shërbime të ndryshme etj.

Pronat ndodhen ne te njejtin kat, në një pallat me ashensor dhe administrim shumë të mirë.

Zyrë per qira me strukture 1+1 secila nga ambientet, me siperfaqe totale 120 m2, kati i 7-të. Organizohen nga 2 ambiente secila, nga 1 tualet secila dhe nga 1 ballkon.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
800€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
4
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
7
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.