NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE
ÇMIMI: 
2 300€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE TIRANES, PRANË GALERISE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyre për qira në një nga zonat më elitare dhe më qendrore të Tiranës. Afër me të gjitha institucionet kryesore shtetërore, disa universitete, shkolla private dhe fare pranë me sheshin kryesor të kryeqytetit, Sheshin “Skenderbej”.

Zona ofron lehtësi komunikimi me gjitha akset kryesore të qytetit dhe ka shume lehtesira për zhvillim biznesi. 

Prona ndodhet në një godinë e cila ofron punime cilësore, administrim të mirë, mirëmbajtje, ashensor etj.

Zyre me qira me sipërfaqe te bollshme prej 223.39 m2 pozicionet në katin e trete me orientimin shumë të mirë jug-lindje-perëndim. Organizohet nga 10 ambiente dhe 2 tualete.

Zona është mjaft e kërkuar për ambiente biznesi dhe zyra.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 300€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
223m 2
BANJO TOTAL: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.