NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
1 500€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
>
Përshkrimi i pronës: 

 RRUGA “ISMAIL QEMALI”

Zyre me qira, me siperfaqe 140 m2, ne katin e dyte. Perbehet nga tre ambjente per zyra te vecanta, ambjent pritjeje dhe recepsion, banjo, ballkon dhe korridor. Zyra eshte e pamobiluar. Ka te instaluar sistem kondicionimi per ftohje dhe ngrohje. Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura shume cilesore, ndarje me xham etj. Pamje shume e bukur dhe mundesi reklamimi.

Ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, ashensor si dhe me sistem sigurie me kamera. Prakim i garantuar per dy makina.

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada dhe me bulevardin kryesor.

 

Detajet e Pronës
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
Ekzistuese
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Jo
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.