NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
ÇMIMI: 
1 500€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “PJETER BOGDANI”

Zyrë me qira, e cila ka një vendodhje shumë të mirë ne qender te zones se Bllokut, në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të Tiranës, e cila është një zonë e qetë dhe komode për ushtrimin e biznesit. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afër me Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare, ngjitur me njërin nga kryqëzimet kryesore të Tiranës.

Zyra për qira ndodhet në nje godine ku ka biznese dhe ambiente banimi, me ashensor dhe me mirëmbajtje shumë të mirë.

Zyre me qira me sipërfaqe 150 m2, në katin zero, me orientimin veri-lindje. Përbëhet nga tre ambiente pune, ambient kuzhine dhe tualeti. Zyra ka sistem kondicionimi, dritaret te pajisura me grila. E përshtatshme për cdo lloj aktiviteti biznesi zyrtar.

Cmimi eshte bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BANJO TOTAL: 
1
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.