NE RRUGEN E 'DIBRES'
1 900€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES'
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES' Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN E 'DIBRES'
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE SELVISE

Ambjenti biznesi per qira, ndodhet ne nje zone shume te mire, prane shume instituconeve shterore, shkollore, arsimore e shoqerore. Ne nje zone tregtare dhe buze  njeres nga rruget kryesore te kryeqytetit.

Pamje e bukur nga Rruga e 'Dibres' me mundesi reklamimi.  Orientimi nga veriperendimi, njeren ane e ka me vetrata xhami, kjo jep mundesine qe ambjenti te kete shume drite natyrale. 

Ambjent me qira i pershtatshem per zyra, klinike, call center dhe biznese te tjera, me siperfaqe 248 m2 neto, ne katin e katert. Perbehet nga nje salle e madhe open space dhe 2 ambjente te ndara me mure gipsi te cilat dhe mund te levizen  dhe dy banja. Ambjenti eshte i pamobiluar, ka te instaluar sistemin qendror te ngrohjes dhe te ftohjes.  Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura cilesore ekstra, izolim akustik dhe termik, ashensor, dritaret jane me dopio xham.

Mundesi parkimi me pagese ekstra.

 

Detajet e Pronës
SIPËRFAQJA TOTALE: 
248m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.