NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE
ÇMIMI: 
350€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN E “KAVAJES”, PRANE KISHES KATOLIKE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 1+1 për qira, i përshtatshem për zyrë. Ndodhet në një zone shume te mire, prane disa institucioneve shterore, arsimore, shoqerore dhe tregtare. Afer qendres dhe pranë një nga akset kryesore të Tiranës, rrugen e Kavajes, e cila ka një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj.

Ambienti ndodhet në një godinë të mirëmbajtur, me ashensor dhe me administrim shumë të mirë.

Zyre me qira me siperfaqe 68 m2 neto, pozicionohet ne katin e 8-të. Është i organizuar nga 2 ambiente, tualeti dhe ballkoni. I përshtatshëm për zyrë por dhe për banim.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
350€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
68m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
8
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.