NE RRUGEN "MYSLYM SHYRI"
ÇMIMI: 
400€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Përshkrimi i pronës: 

Jepet zyre me qira, e cila ndodhet në një nga zonat më të preferuara te Tiranes, fare pranë qendrës, ish Bllokut dhe afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Zyrë me qira, me siperfaqe te bollshme prej 94.25 m2, ndodhet në katin e tretë te nje godine ekzistuese. Eshte i organizuar nga 2 ambiente, 1 ambient kuzhine, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Cmimi është neto.  

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
400€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
94m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.