NE RRUGEN "MYSLYM SHYRI"
ÇMIMI: 
700€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NE RRUGEN
Përshkrimi i pronës: 

Jepet zyre me qira, e cila ndodhet në një nga zonat më të preferuara te Tiranes, fare pranë qendrës, ish Bllokut dhe afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.

Zona ofron sherbime te ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Ndodhet në një godinë shumë të mirë moderne, me 2 ashensor, fasad të ventiluar dhe me administrim shumë të mirë.

Zyrë me qira, me siperfaqe 81 m2, ndodhet në katin e tretë. Eshte i organizuar nga 3 ambiente, 2 tualete dhe ballkoni.

Cmimi përfshin dhe taksat.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
700€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
81m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
3
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.