NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI
700€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: NË RRUGEN “QEMAL STAFA”, PRANË PAZARIT TE RI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambjenti me qira ndodhet në një pallat cilesor, në një zonë të qetë, pranë Pazarit të Ri, “Shkolles se Kuqe” si dhe vetëm 500 m nga qendra e Tiranës. Vendodhja e ambjentit ka akses shumë të lehtë me rrugën “Hoxha Tahsin” dhe rrugen “Bardhyl”. Ka pranë institucione arsimore, sociale, tregtare, kënde lojrash për fëmijë etj.

Ambjenti me qira me sipërfaqe 150 m2 ndodhet në një pallati të ri, shume cilesor dhe te sigurte, ku ndodhen vetem zyra.

Zyre me qira, me sipërfaqe 150 m2, kati i dyte, përbëhet nga katër ambjente për zyra, dhomë teknike, dy banja, ballkon dhe guzhinë. Eshtë i ndarë me mure gipsi të cilat mund të spostohen. Ka të instaluar sistem ngrohje-ftohje, sistem kundra zjarrit, gjenerator etj.

I përshtatshëm për zyra, studio, estetike, klinikë mjekësore, etj.

Cmimi është bruto i diskutueshëm

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.