NE ZONEN E EKSPOZITES
700€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: NE ZONEN E EKSPOZITES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA'

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, Gjykaten e Tiranes dhe me Unazen e Vogel.

Ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, dy ashensor si dhe me sistem sigurie me kamera.

Ambjent i pershtatshem per zyra me qira, me siperfaqe 120 m2, ne katin e katert. Perbehet nga kater ambjente per zyra, dy banja, depo, dy ballkone dhe parkim poshte godines ne kati -1. Rifiniturat jane te reja dhe shume cilesore sepse ambjenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe I shtruar i gjithi me parket. Pamje e bukur.

Cmimi perfshin dhe nje vend parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.