PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE
ÇMIMI: 
650€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

BULEVARDI “ZOGU I PARE”

Jepet zyre me qira, e cila ka një vendodhje shumë të mire, vetëm 300 M nga Sheshi “Skenderbej”, me akses direkt me unazen e vogel, bulevardin e ri dhe me disa nga rruget kryesore të qytetit. Fare pranë me maternitetin e vjeter “Mbretëresha Geraldine” dhe disa institucione arsimore, shoqërore, mjeksore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, klinika mjeksore, bar/kafe, restorante dhe zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta etj.

Prona ndodhet në një godinë 8 katshe, me ashensor dhe me administrim shumë të mirë.

Zyra ofron punime shumë cilësore, me termoizolim, dritare plastike me xhama dysh, kondicionerë, banjo me ajrim të drejtëpërdrejtë të sapo-ristrukturuar dhe një verandë, që lejon një pamje panoramike shume te bukur te gjithë Tiranës.

Zyre me qira me siperfaqe neto 114 m2, kati i 8-të me pamje të bukur të zones. Eshtë i organizuar në 2 ambiente per zyre, ambient kuzhine, tualeti dhe veranda.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
650€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
114m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
KATET E PRONES: 
8
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.