PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA”
2 500€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PERBALLE “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyre me qira, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, pranë nje nga qendrat tregtare me te medha ne Tirane, “Ring Center”. Ndodhet në një nga zonat më te reja dhe më të preferuara të Tiranës, e cila është një zonë shume e mire dhe komode për ushtrimin e biznesit. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël, unazen e madhe si dhe me Rrugen e “Durresit”, dhe ndodhet fare pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare.

Zyra për qira ndodhet në katin e 3-te të një qendre biznesi, shumë modern, ku ndodhen zyrat e shumë kompanive, i cili ofron ashensore dhe mirëmbajtje shumë të mirë, sisteme sigurie me kamera dhe roje etj.

Zyre moderne me qira me sipërfaqe 300 m2, organizohet nga nje ambient i madh open space i ndare me mure xhami te cilat mund te levizen, 8 tualete, arkiv, ambient ngrenie dhe gatimi per stafin dhe verande 120 m2. Ka punime shume cilësore, sistem ajri te kondicionuar, termoizolim, sistem akustik dhe grila. Ofron pamje shumë të bukur nga te gjitha anet dhe mundesi reklamimi buze Rruges se “Durresit”.

Mundësi parkimi poshtë godinës me pagese ekstra mujore ose ditore.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
300m 2
VERANDË: 
120.00m 2
BANJO TOTAL: 
8
KATI: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.