PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “PJETER BUDI”
3 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË DREJTORISË SË HIGJENES, RRUGA “QAMIL GURANJAKU” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Jepet me qira ndertese 3-katëshe me siperfaqe totale ndertimi 370 m2 + oborr. Kati perdhe përbëhet nga një holl i madh open space që ka dalje direkt ne oborr, banjo, tre ambjente per zyra, ambient gatimi i mobiluar dhe depo. Kati i parë dhe i dytë përbëhen secila nga nga tre ambiente për zyra, banjo dhe ballkone. Në total janë 10 ambiente zyrash, tre banja, tre korridore, dy ballkone, një verande në tarrace.

Zona ku ndodhet ndërtesa është në një nga zonat rezidenciale elitare të Tiranes, 200 m nga Rruga e “Elbasanit” dhe shumë afër me Ambasaden Amerikane, Rezidencen Italiane dhe me shume institucione shteterore, shkollore dhe shëndetsore.

Ndërtesa ndodhet në kryqëzimin e tre rrugeve, ka vizibilitet shumë të lartë, pamje shumë të bukur dhe me orientim lindje-jug-perëndim. Oborri është i gjelbëruar pjesërisht dhe i sistemuar përreth gjithë ndërtesës, dhe ka parkim për tre makina. Lidhja midis kateve bëhet me shkallë të gjera dhe me dritare.

Ndërtesa është e pamobiluar, e sapo rinovuar komplet, ka të instaluar ambientin e gatimit si dhe ka sistem ngrohje-ftohje në cdo dhomë. Dritaret janë të gjitha me dopio xham dhe me grila. Kati i parë dhe i dytë jane shtruar me parket.

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
370m 2
DHOMA: 
10
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
3
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.