PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI”
ÇMIMI: 
700€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “JANOS HUNYADI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet zyre me qira, e cila ndodhet në një nga zonat më të mira të kryeqytetit, ngjitur me ish Bllokun, afër si me qendrën ashtu dhe me Parkun e Madh të Liqenit Artificial. Zona është mjaft tërheqëse dhe e plotësuar me një rrjet të mirëfilltë shoqëror, arsimor, tregtar dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një pallat 12 katësh, me dy ashensor, dhe me administrim shumë të mirë.

Zyre me qira me siperfaqe totale 72.30 m2, kati i dyte teknik. Organizohet nga dy ambiente, 1 tualet dhe nje ballkon. Rifiniturat janë të reja dhe cilësore.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
700€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
72m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
12
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.