PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI "NOBIS"
ÇMIMI: 
1 900€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, KOMPLEKSI
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet zyra për qira, është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranes dhe Liqeni artificial. Ka pranë dhe shumë zona të tjera sic është Blloku, Bulevardi “Deshmorët e Kombit” etj. Në këtë zonë ndodhen një numër i madh institucionesh shteterore, kulturore dhe arsimore si dhe kënde lojrash për fëmijë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe infrastrukture te rregullt, etj.

Zyra është e mirë-organizuar me hapësira të mëdha dhe të shfrytëzueshme.

Zyre me qira me siperfaqe totale 180 m2, kati dyte. Organizohet nga një ambient open space, 2 tualete dhe ballkoni.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 900€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
180m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.