PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1
400€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 TiraneZyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE NJESISE BASHKIAKE NR: 1 Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "PETRO NINI LUARASI"

Apartamenti gjendet ne nje vendodhje shume te mire, 10 min nga qendra e Tiranes, 100 M nga Unaza e Vogel, dhe nga Shkolla e Baletit dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Zona ofron supermarkete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopeshte,klinika mjeksore, etj.

Pallati ku gjendet apartamenti eshte pallat i perfunduar vetem para tre vitesh, ka ashensor, shkallë te bollshme me dritare, parkim poshte tij, shesh lojrash per femijet dhe administrim shume te mire.

Apartament me qira i pershtatur per zyre, me siperfaqe 90 m2 netto (105 m2 brutto) + 58 m2 verande, ne katin e 7, me orientim jug-perendim-veri, ofron tre ambjente per zyra, dy tualete, njeri me dritare dhe nje verande te madhe qe rrethon gjithe apartamentin e mbuluar me çati  druri. Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira, me sistem qendror kondicionimi, parket, dyer dhe dritare cilesore, grila etj. Apartamenti jepet i pamobiluar.

Mundesi parkimi me qira ne katin -1.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
158m 2
VERANDË: 
48.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.