PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK”
ÇMIMI: 
500€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PARKUT TE LIQENIT, TE “LION PARK” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet zyre me qira shumë pranë gjelbërimit, ajrit të paster edhe qetesisë të Parkut kombetar të Tiranes. Apartamenti ka afer institucione arsimore, shoqërore, tregtare dhe kende të lojrave për femije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Në këtë godine do të gjeni cilësi të larte ndertimi, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, komunitet të zgjedhur, ashensore dhe mundësi parkimi në zonë.

Zyrë me qira me sipërfaqe totale 87 m2, kati i 7-të. Organizohet nga 2 ambiente pune dhe tualeti.

Cmimi perfshin dhe taksat.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
87m 2
BANJO TOTAL: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
7
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.