PRANE PAZARIT TE RI
600€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "QEMAL STAFA"

Ambjenti me qira ndodhet ne nje pallat cilesor, ne nje zone te qete, shume afer njeres prej rrugeve kryesore dhe 500 m nga qendra e Tiranes.

Ambjent me qira i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, siperfaqja 120 m2, ne katin e pare. Perbehet nga dy ambjente te medha, verande dhe dy banja. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ka te instaluar sistem qendror per ftohje dhe ngrohje dhe gjenerator.  Ne kete ambjent jane bere sefundmi rifinitura shume cilesore ekstra.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
VERANDË: 
20.00m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.