PRANE PAZARIT TE RI
700€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE PAZARIT TE RI Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "VLLAZEN HUTA"

Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te mire tregtare, shume afer Unazes se Vogel, Pazarit te Ri dhe 500 m nga qendra e Tiranes, prane shume instituconeve shterore, fetare, arsimore e shoqerore. 

Ambjent me qira i pershtatshem per dyqan, zyra, klinike, call center dhe biznese te tjera, buze rruge me mundesi reklamimi. Ambjenti ka shume drite natyrale. Siperfaqja 120 m2, ne katin perdhe. Perbehet nga nje ambjent open space dhe nje banjo. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ka te instaluar ajer te kondicionuar per ftohje dhe ngrohje. Ne kete ambjent jane bere rifinitura cilesore ekstra.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BANJO TOTAL: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.