PRANE QENDRES TREGTARE "CASA ITALIA"
2 300€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "KASTRIOTET"

Ambjent biznesi per qira, i cili ndodhet ne nje zone te re, shume te mire, me aktivitet tregtar dhe buze njeres nga rruget kryesore hyrese te kryeqytetit.

Pamje  shume e bukur buze rruges kryesore me mundesi reklamimi.  Orientimi nga jug-perendimi, kjo jep mundesine qe ambjenti te kete shume drite natyrale. Ambjenti eshte i rrethuar nga shume gjelberim e peme nga te gjitha anet.

Ambjent me qira i pershtatshem per zyra, klinike, call center dhe biznese te tjera, me siperfaqe 550 m2 neto, lartesia 5.5 m, ne katin e pare mbi dyqane. Perbehet nga shtate ambjente te ndara, secila me banjon e vet, korridor lidhes per te gjithe ambjentet, hyrje e vecante, vetrata xhami te larta etj.  Ambjenti eshte i pamobiluar, ka sistem ngrohje ftohje qendror.  Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura cilesore ekstra, izolim akustik dhe termik, dritaret jane me dopio xham.

Cmimi eshte bruto.

 

Detajet e Pronës
SIPËRFAQJA TOTALE: 
550m 2
DHOMA: 
7
BANJO TOTAL: 
8
KATI: 
1
Lartësia e katit: 
5.50m
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Jo
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.