PRANE QENDRES TREGTARE "CASA ITALIA"
1 750€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES TREGTARE
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "KASTRIOTET"

Ambjent biznesi per qira, i cili ndodhet ne nje zone te re, shume te mire, me aktivitet tregtar dhe buze njeres nga rruget kryesore hyrese te kryeqytetit.

Pamje  shume e bukur buze rruges kryesore me mundesi reklamimi.  Orientimi nga jug-perendimi, kjo jep mundesine qe ambjenti te kete shume drite natyrale. Ambjenti eshte i rrethuar nga shume gjelberim e peme nga te gjitha anet.

Ambjent me qira i pershtatshem per magazine, aktivitet tregtar dhe biznese te tjera, me siperfaqe 650 m2 neto, lartesia 3.5 m, ne katin -1. Perbehet nga nje ambjent I madh open space, tre banja, ka hyrje e vecante.  Ambjenti eshte i pamobiluar. Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura cilesore ekstra, eshte shtruar komplet me pllaka.

Cmimi eshte bruto.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
650m 2
BANJO TOTAL: 
3
Lartësia e katit: 
3.50m
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.