PRANE QYTETIT "STUDENTI"
600€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE QYTETIT
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "BUDI"

Zyra gjendet ne nje vendodhje shume te mire, 5 min nga Ambasada Amerikane, 100 M nga Qyteti 'Studenti' dhe afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Zona ofron super markete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopeshte,klinika mjeksore, etj.

Pallati ku gjendet apartamenti eshte pallat i ri, pesekatesh me shkallë te bollshme me dritare, parkim poshte tij dhe administrim shume te mire.

Zyra me qira, e pershtateshme per aktivitete te ndryshme, me siperfaqe 150 m2 netto +  ballkone, ne katin e trete, me orientim jug-perendim-veri, ofron kater ambjente per zyra, dy tualete, njeri me dritare dhe nje ballkon te madh qe rrethon gjithe apartamentin. Apartamenti eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura te mira, me sistem kondicionimi, dyer dhe dritare cilesore, grila etj. Eshte i pamobiluar.

Mundesi parkimi me qira ne katin -1.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
5
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Perëndim
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin