PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR
1 500€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambienti me qira gjendet në zonën më elitare të Tiranës, pranë qendrës, Stadiumit të ri “Air Albania”, qendres "Coin" dhe afër institucioneve arsimore, sociale dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara te Tiranes.

Zyra me qira ndodhet në një pallati luksi, me cilësi shume të lartë, siguri 24 orësh, mirëmbajtje shumë të mirë dhe me ashensor.

Zyra me qira me sipërfaqe 106 m2, pozicionohet në katin e dytë, përbëhet nga katër ambiente për zyra dhe dy banja. Me sistem ngrohje-ftohje, ndricim shumë të mirë dhe me dritaret me grila.

I përshtatshëm për zyra, studio, qender estetike, klinikë, etj.

Cmimi perfshin dhe taksat.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
106m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.