PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES''
900€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË ''SELVISE'', NË FILLIM TË RRUGES SË ''DIBRES'' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Me një vendodhje shumë të mirë, afër zonës së rinovuar të Pazarit të Ri dhe shumë afer me Rrugen e ''Dibres'' dhe 500 m nga qendra e Tiranes. Kjo zone ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne dhe shumë bare, kafene dhe restorante dhe shume institucione shteterore, arsimore, kulturore dhe shendetsore.

Ambienti ndodhet në një ndërtese banimi të cilësisë së lartë. Me ambiente të përbashketa të bollshme, të gjelbëruara, të ndriçuara e te mirëmbajtura. Parkimet nën-tokesore jane te lidhura me ashensor dhe vendet parkimit janë të disponueshme kundrejt pageses shtesë.

Ambient me qira i përshtatshem për zyra dhe aktivitete të ndryshme, sipërfaqja 100 m2, në katin 0. Përbëhet nga nje ambient open space, verande dhe dy banja. Ambienti është i pa mobiluar. Ka të instaluar sistem qendror për ftohje dhe ngrohje dhe gjenerator. Në këtë ambient janë bërë së fundmi rifinitura shumë cilësore ekstra.

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.