PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ”
700€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyre me qira, me sipërfaqe 70 m2 neto + 50 m2 verande, kati tretë, përbëhet nga një ambjent pritjeje dhe dy ambjente për zyra, i përshtatshëm për aktivitete te ndryshme tregtare dhe biznesi.

Zyra ka vendodhje elitare me vizibilitet shumë të lartë, pranë sheshit kryesor të Tiranës Sheshit “Skenderbej”. Ndodhet afër me disa nga institucionet kryesore shtetërore, shoqërore dhe tregtare në një nga zona më të preferuara të Tiranës, afër Hotel “Plaza” dhe qëndres tregtare “Toptani”.

Zyra me qira  është e shtruar me parket dhe me rifinitura shumë cilësore, fasade xhami, sistem ngrohje-ftohje dhe ndricim cilësor. Zyrat ndodhen në një qender biznesi, ku ndodhen selite kryesore të disa ambasadave, firmave tregtare dhe zyrave avokatore nga më të njohurat. Ka sistem sigurie me kamera dhe roje private 24 orë, portier, gjenerator, ashensore dhe administrim shumë të mirë.

Cmimi eshte bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
VERANDË: 
50.00m 2
KATI: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.