PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”
900€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “FAIK KONICA”

Me një vendodhje shume te mire, pranë stadiumit “Air Albania”, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës  me kerkese qiraje per banim dhe per zyra.

Vendodhja e zyres ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime etj.

Zyra ndodhet në një pallat prej 12 katesh i cili ka administrim shumë të mirë dhe me ashensor.

Zyre me qera me sipërfaqe totale 120 m2, pozicionohet në katin 5. Organizohet nga 3 ambiente, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka orientimin jug-lindje-perëndim gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës dhe me pamje të bukur të zonës. 

Cmimi është bruto në të cilin përfshihet dhe një garazh.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
12
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.