PRANË STADIUMIT “DINAMO”
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyre për qira ne një nga zonat më elitare dhe më të kërkuara të kryeqytetit e cila eshte e zhvilluar me infrastrukturë të rregullt dhe me kërkesë të lartë ushtrimi biznesi dhe banimi. Ka pranë institucione arsimore, shoqërore, tregtare dhe afër këndëve të lojrave për fëmije, kjo e bën një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron hapesira të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet ne nje pallat të ri 8 katësh me ashensor dhe me administrim shumë të mirë.

Zyre me qira me sipërfaqe totale 134.6 m2, pozicionohet në katin e 4 me orientim shumë të mirë jug-lindje-perëndim. Organizohet nga tre ambiente, dy tualete, depo dhe ballkoni.

Cmimi është bruto ku përfshihet dhe një parking.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
134m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
8
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.