PRANE STADIUMIT “DINAMO”
ÇMIMI: 
500€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “DINAMO” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet zyre me qira, e cila ka një vendodhje shume te mire, pranë stadiumit “Dinamo” në rrugen “Sulejman Delvina” dhe pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare në një nga zonat më të mira të Tiranes.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, bar/kafe, restorante, shkolla, kopshte, klinika mjeksore etj.

Zyre me qira me sipërfaqe 90 m2, pozicionohet në katin përdhe. Ofron 3 ambiente për zyra, depo, tualet, një ballkon të mbyllur dhe verandë. Ambienti është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura të mira, i sapo rikonstruktuar, me dritare cilesore, grila etj. Është i pa mobiluar, ka vetem një ambient gatimi dhe kondicioner në cdo dhome.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
3
KONDICIONIMI: 
AC
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.