PRANË STADIUMIT “DINAMO”, RRUGA “GJIK KUQALI”
300€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO”, RRUGA “GJIK KUQALI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO”, RRUGA “GJIK KUQALI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO”, RRUGA “GJIK KUQALI” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO”, RRUGA “GJIK KUQALI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO”, RRUGA “GJIK KUQALI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “DINAMO”, RRUGA “GJIK KUQALI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyra me qira, me sipërfaqe 70 m2, në katin e parë. Përbëhet nga dy ambiente për zyra, banjo, ambient gatimi dhe ballkon i mbyllur. Rifiniturat janë të reja dhe shumë cilësore. Orientimi i gjithë ambientit është me orientim nga juglindja dhe si rrjedhojë ka shumë dritë natyrale. Ambienti është i pamobiluar, ka ambient gatimi të vogël, ajër të kondicionuar në cdo dhomë.

Ambienti ndodhet në një pallat ekzistues, në të cilin katet e para janë kthyer në ambiente biznesi, mundësi parkimi jashte.

Zona ku ndodhet pallati është në një nga zonat më elitare dhe me qendrore të Tiranes, afër me shumë institucione shteterore, mjeksore dhe shkolla private.

Cmimi eshte bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
Ekzistuese
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.