PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI”
3 200€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambjent biznesi me qira, i cili ka një vendodhje shumë të mirë pranë stadiumit “Selman Stermasi”. Ndodhet në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të Tiranës, e cila është një zonë e qetë dhe komode për ushtrimin e biznesit. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afër me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare, ngjitur me njërin nga kryqëzimet kryesore të Tiranës.

Ambjenti për qira ndodhet në një ndërtesë të re, me një vizibilitet shumë të lartë, përfunduar dy vite me parë, me punime të reja shumë cilësore, ashensorë moderne, administrim dhe mirëmbajtje shumë e mirë.  

Ambjenti me qira me sipërfaqe 255 m2, open space, pozicionohet në katin e parë teknik, i shtruar totalisht me parket dhe me 2 tualete. Ka fasade xhami mjaft e përshtatshme për reklamim si dhe jep mundësinë për një dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

I përshtatshëm për zyra, klinikë mjekësore, sallon estetike, dyqan etj.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
255m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.