PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI”
400€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyre me qira, e cila ka një vendodhje shumë të mirë pranë stadiumit “Selman Stërmasi”. Ndodhet në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të Tiranës, e cila është një zonë e qetë dhe komode për ushtrimin e biznesit. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afër me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare, ngjitur me njërin nga kryqëzimet kryesore të Tiranës.

Zyra për qira ndodhet në katin e 7 të një godine me ashensor dhe me mirëmbajtje shumë të mirë.

Zyra me qira me sipërfaqe 67 m2, me orientimin lindje – veri – perëndim organizohet nga dy ambiente, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Ka punime shume cilësore, me termoizolim, sistem akustik dhe grila elektrike. Mundësi parkimi rreth e rrotull zonës nga bashkia.

Mundesi parkimi poshtë godinës me pagese ekstra 100 euro në muaj.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
67m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.