PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI”
450€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneZyra & Ambjente Biznesi 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyrë me qira e cila ka një vendodhje shumë të mirë pranë stadiumit “Selman Stermasi”. Ndodhet në një nga zonat me elitare, dhe më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë të qetë dhe komode. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afër me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore dhe tregtare.

Ambienti ndodhet në një ndërtesë të re me një vizibilitet shumë të lartë, me punime të reja shumë cilësore, ashensore moderne, administrim dhe mirëmbajtje shumë te mirë.

Zyra me qira me siperfaqe 84 m2, pozicionohet në katin e shtatë. Organizohet në dy dhoma, një tualet dhe një ballkon i madh. Ka punime cilësore dhe i pajisur me ajer të kondicionuar në cdo ambient.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
84m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Jo
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.