PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK”
ÇMIMI: 
2 400€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TIRANA OLYMPIC PARK” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet godine 3 katshe me qira, vendodhja e të ciles është një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara, të Tiranës. Ndodhet afër Kompleksit Dinano, fare pranë me Parkun e Liqenit, Kopshtin Botanik, ish bllokun dhe afër me Unazen e Madhe të kryeqytetit e cila të krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt nga qyteti dhe zona.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe infrastrukture te rregullt, etj.

Godinë 3 katshe me qira, me sipërfaqe totale ndërtimi 325 m2 + oborr 210 m2. Vila eshte e organizuar ne 8 ambiente per zyra, kuzhine, 2 depo, 3 tualete me dritare dhe 4 ballkone. Jepet e pamobiluar, ka ajer te kondicionuar dhe oborr te gjelberuar.

Godina është e përshtatshme për biznes ose banim.

Mundesi parkimi brenda oborrit te godines per 2 makina.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 400€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
325m 2
BALLKON: 
4
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
8
OBORR: 
210m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
AC
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.