PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER”
ÇMIMI: 
500€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në zemër të Tiranës fare pranë Sheshit “Skënderbej”, përballë Parlamentit jepet apartament zyre me qira. Një ndër zonat më të kërkuara, e cila vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me akset kryesore të kryeqytetit, me institucionet shtetërore, arsimore dhe kulturore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Zyre me qira me sipërfaqe 104.22 m2 pozicionohet në katin e gjashtë. Ofron tre ambiente pune, dy tualete dhe nje ballkon. Eshte i pajisur me kondicioner, dritaret me grila dhe i shtruar me parket. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti biznesi si zyrë ligjore, qender estetike etj.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
104m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
6
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.