PRANE ZONES SE BLLOKUT
2 000€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: PRANE ZONES SE BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”

Zyre me qira, me siperfaqe 264 m2, ne katin e dyte. Perbehet nga tre ambjente per zyra te vecanta dhe nje ambjnet open space,  dy banja. Zyra eshte e pamobiluar. Ka ajer te kondicionuar per ftohje dhe ngrohje. Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura shume cilesore, ndarje me xham etj. Pamje e bukur dhe mundesi reklamimi.

Ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, ashensor si dhe me sistem sigurie me kamera.

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada,  bulevardin kryesor dhe sheshin “Wilson”.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
264m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.