PRANE ZYRAVE TE HIPOTEKES
ÇMIMI: 
300€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE ZYRAVE TE HIPOTEKES
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE ZYRAVE TE HIPOTEKES
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE ZYRAVE TE HIPOTEKES Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: PRANE ZYRAVE TE HIPOTEKES
Përshkrimi i pronës: 

Ambjenti me qira ka nje vendodhje shume te mire, 5 min nga Bulevardi i ri, 200 M nga Gjykata e Krimeve te Renda, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes  

Ambjent me qira open space, kati perdhe. Siperfaqja 120 m2. I pershtatshem per zyra dhe aktivitete te tjera.

 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
300€
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
PAMJA: 
Mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.