QENDRA E BIZNESIT “ETC”
600€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: QENDRA E BIZNESIT “ETC” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zyra ka vendodhje elitare me vizibilitet shume te larte, shume afer me Bulevardin kryesor te Tiranes qe lidh dy sheshet kryesore, Sheshin “Skenderbej” dhe Sheshin “Nene Tereza”. Ndodhet afer institucioneve kryesore shteterore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Zyre me qira, me siperfaqe 36 m2 neto, kati dymbedhjete, orientim nga jugperendimi. E  pershtatshme per zyre dhe aktivitete te ndryshme tregtare.

Zyra ka rifinitura shume cilesore, fasade xhami e pajisur me grila, sistem ngrohje-ftohje. Pamje shume e bukur e Tiranes.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
36m 2
KATI: 
12
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.